Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

10 dôvodov prečo Best English

Na slovenskom trhu sú stovky jazykových škôl. Pre ktorú sa rozhodnúť? Pripravili sme pre teba 10 dôvodov, ktoré ti môžu pomôcť pri rozhodovaní...

1) Vlastné know-how

K vyučovaniu používame vlastné know-how, účinnú vyučovaciu metódu, založenú na dlhodobých prieskumoch v oblasti výučby angličtiny a jazykov. Slová a gramatiku vyučujeme jednoducho, prirodzene, podobne ako si sa naučili rodný jazyk, preto je angličtina potom veľmi jednoduchá a ľahko sa učí.

2) Prednosti metódy Best English

  • Metóda Best English je postavená na úspešných princípoch, ako sme sa naučili rodný jazyk.
  • Zameriavame sa na hovorenie a okamžité použitie, na hodinách budeš hovoríť až 80% času.
  • Gramatiku sa učíš inak, jednoduchšie, čo ti umožňuje preklenúť priepasť medzi gramatikou a praktickým použitím jazyka. S nami sa už nebudeš gramatiky báť.
  • Zaisťuje rýchly postup – od nuly na komunikatívnu úroveň sa dostaneš behom necelého roku.

3) Vynikajúci lektori

Lektori v Best English sú ako jediní v SR vyškolení v špeciálnej študijnej technológii. (Študijná technológia popisuje prekážky, na ktoré môžu študenti naraziť počas svojho štúdia a poskytuje rýchle riešenie, ako tieto prekážky zvládnuť.) Učitelia v Best English ovládajú študijnú technológiu, aby ti tak dokázali zaistiť bezproblémový a rýchly postup v angličtine a to, že všetkému porozumieš a pomôžu ti prekonať akékoľvek študijné prekážky.

 

4) Ukážková hodina zdarma

V Best English máš možnosť si vyučovanie najprv nezáväzne vyskúšať.

 

5) 16 rokov skúseností

Už štrnásť rokov sa špecializujeme na výučbu angličtiny a najmä na schopnosť študentov komunikovať a hovoriť. V angličtine sme v Česku pomohli viac ako 20 000 študentom a otvorili 13 pobočiek. Na Slovensku sa ako prvá otvára pobočka v Bratislave.

6) Naše prvenstvo

Ako prvá škola v Česku sme začali organizovať ukážkové hodiny pre verejnosť a poukazovať na neefektivitu zastaraných „učebnicových“ metód a ukazovať im princípy, ktoré vedú k skutočnému osvojeniu si angličtiny a aktívnemu hovoreniu.

7) Naše ocenenie

Jazyková škola LITE Praha získala 6 medzinárodných ocenení od vzdelávacej organizácie Aplikovaná Scholastika (celosvetová nezisková organizácia, ktorá podporuje významné vzdelávacie projekty po celom svete).

 

8) Kto sú naši klienti

K našim klientom patria zamestnanci a manažéri významných spoločností ako napr. Český Telecom, a.s., Kooperativa pojišťovna, a.s., Paramo, a.s., Siemens Česká republika, VZP ČR, študujú u nás známe osobnosti, športovci, umelci, podnikatelia, rovnako ako bežní ľudia alebo študenti stredných a vysokých škôl. Študovať u nás môže ktokoľvek starší ako 15 rokov, kto má jasný cieľ plynulo komunikovať anglicky a chce to dosiahnuť v čo najkratšej dobe.

9) Čo hovoria študenti

Prečítaj si, čo o nás hovoria študenti, ktorí sa už u nás absolvovali kurz.

 

10) Čo znamená študovať s Best English?

Našim cieľom nie je naučiť ťa „tochu anglicky“. Chceme ťa naučiť tak, aby ti to v živote pomohlo a aby si vďaka svojím znalostiam angličtiny dosiahol svoje ciele – mohol pohodlne cestovať, našiel nových priateľov v zahraničí, získal lepšiu prácu, aby si mohol študovať v zahraničí, postupovať v svojej kariére, získal nové obchodné kontakty, aby si sa dobre orientoval v súčasnom svete, alebo aby si si dokázal užiť dovolenku a cítil sa pohodlne, keď stretneš cudzinca.

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Share This