Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Učíš sa angličtinu už celé roky?

A napriek tomu nehovoríš plynule? Nerozumieš, keď ostatní hovoria po anglicky?
Pletú sa ti gramatické časy a nie si si istý, kedy a ktorý použiť?
Vyskúšal si už rôzne jazykové kurzy, ale ešte stále si začiatočník?

Si na správnom mieste :-)

Jazyková škola Best English Nitra využíva na vyučovanie vlastnú metódu, ktorá bola zostavená na základe dlhoročných skúseností v praxi a je podložená výskumami v oblasti vyučovania cudzích jazykov. Samotná metóda je založená na veľmi jednoduchej myšlienke.

Učíme sa pre život a z neho by sme mali vychádzať pri všetkom, čo robíme.

 

 Ako sa dá rýchlo naučiť jazyk?

Keď sme boli deti, nikto nám nehovoril, ako sa máme naučiť hovoriť, a predsa sme to zvládli. Opakovali sme po rodičoch a skúšali vyslovovať slová a vety rovnako, ako to oni robili. S pomocou druhých sme sa prirodzene naučili, čo je správne, ako správne vyslovovať slová a neskôr taktiež, ako ich spojovať do viet. A práve tento spôsob fungoval u nás všetkých!

z

Ak chceš vedieť hovoriť po anglicky, riešením je začať hovoriť. Ťažko sa naučíš robiť niečo, čo si nikdy ani nevyskúšal. Taktiež pozerať sa na niekoho iného, ako hovorí nie je to isté, ako keď ty sám rozprávaš. Jednoducho sa to nedá nijako obísť. Treba len začať. Začať hovoriť! 

 

Ako sa vyučuje anglický jazyk v Best English Nitra?

Prirodzený spôsob

Na našich hodinách sa učíš prirodzene, podobne ako si sa naučil svoj rodný jazyk. Angličtina je potom veľmi ľahká.

Na našich hodinách hovoria po anglicky študenti, nie len učiteľ

Na hodinách hovoríš po anglicky väčšinu času a precvičuješ skutočnú komunikáciu. Ide o premyslený systém, pri ktorom sa Tvoja pasívna slovná zásoba konečne zmení na aktívnu.

Gramatika v primeranom množstve

Väčšina jazykových kurzov je založená výlučne na štúdiu gramatiky. V Best English Nitra síce máme radi gramatiku, ale zastávame názor, že na to, aby bol schopný viesť rozhovor a komunikovať v jazyku, nepotrebuješ poznať všetky gramatické poučky. Vyznáš sa úplne v gramatike slovenského jazyka? Je len veľmi málo ľudí, ktorí môžu tvrdiť, že áno. Napriek tomu môžme prehlásiť, že vieme hovoriť po slovensky. To isté platí pre angličtinu.

Na hodinách trénujeme tvorbu viet nie cez vypĺňanie gramatických cvičení, ale cez nácvik reálnych konverzácií a reálnych situácií. Takýmto spôsobom sa naučíš používať skutočný jazyk v skutočnom živote.

 

Hanbíš sa hovoriť? Po tomto sa prestaneš!

Je bežné, že ak si nie istý svojou angličtinou, tak v momente, keď zrazu musíš hovoriť po anglicky, to bude ťažké. Buď budeš „habkať“ alebo rovno zabudneš všetko, čo si vedel. Dá sa to však dať ľahko do poriadku.

Hlavné ťažisko problému spočíva v tomu, že nie si zvyknutý hovoriť po anglicky. Na hodinách v Best English Nitra hovoríš veľa a rozprávaš sa s rôznymi ľuďmi. Takto postupne vytrénuješ samého seba v komunikácii. Po niekoľkých hodinách angličtiny u nás sa prestaneš hanbiť, aj keby si bol ten najhanblivejší človek na svete. :-)

Nemáš rád školu? U nás sa nudiť nebudeš!

Nezáživná a nudná hodina? Nie tu!

Nezáživná, nudná, rozťahaná hodina? To sa ti nestane. Učitelia udržujú na hodinách veľmi priateľskú a pracovnú atmosféru.

Hodiny sú vedené svižne a študenti musia neustále aktívne pracovať a hlavne hovoriť po anglicky. Takto ti čas u nás priam preletí a využiješ ho na to, čo je najdôležitejšie – tréning rozprávania a konverzácie.

Chceš sa naozaj naučiť rozprávať po anglicky?

Meno a priezvisko*

Telefón*

Email*

Mám záujem o

Správa

Prehlasujem, že nie som spam* :-)

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Pin It on Pinterest

Share This