Vyberte položku Stránka

Ako sa naučiť anglicky čo najpomalšie

Ako sa naučiť anglicky čo najpomalšie

Minule sa ma naša nová študentka spýtala, či jej viem dať radu, ako sa čo najrýchlejšie naučiť anglicky. Ide totiž na Erasmus a potrebuje toho predtým, ako odíde, ešte veľa zvládnuť.

 

Ako sa dá čo najrýchlejšie naučiť anglicky?

Je zaujímavé, že ešte nikto sa ma nikdy nespýtal, ako sa dá naučiť anglicky čo najpomalšie. Pravdepodobne to asi každý vie.

Všetci sa len stále niekam ponáhľajú a všetko má byť rýchle – rýchle občerstvenie, rýchly obed, rýchle autá, rýchly život. Ale veď sa aj hovorí: „Práca chvatná, málo platná.“ Preto si myslím, že tá otázka je zle postavená a mala by znieť:

 „Ako sa dá čo najlepšie naučiť anglicky?“

Odpoveď zostáva síce stále rovnaká, pretože skutočne účinný a trvácny spôsob učenia je len jeden, čiže je aj ten najrýchlejší. Nie je však adekvátne rýchly k nášmu momentálnemu spôsobu života a nereálnym požiadavkám, aké máme.

Ak teda všetci poznáme ten najpomalší spôsob učenia sa angličtiny, tak ten najrýchlejší by mal byť, jednoducho, jeho opak. Aký to teda je?

Odpoveď nájdeš tu: BEST ENGLISH na doma

O autorovi

Michelle E.

Ahojte! Volám sa Michelle a učím anglický jazyk. Úplne nechtiac som sa dostala presne tam, kde cítim, že mám byť. Ale náhody neexistujú, že? ;-)

Zanechať Odpoveď

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This