Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Ako na novoročné predsavzatia

Ako ľahšie a rýchlejšie dosiahnuť ciele, ktoré si si predsavzal na tento rok. Pred sebou máš niekoľko zoznamov, ktoré si vytlač, vyplň v poradí, v akom ich nájdeš tu (poradie je dôležité) a prilep si ich na stenu, na ktorú sa často pozeráš. Nasledovné zoznamy boli...

Stačí 1000 slov, aby si hovoril anglicky?

Podľa toho, na čo. Na vypýtanie kávy v reštaurácii asi áno. Na štúdium nie. Na pár letov lietadlom asi áno. Na priemernú prácu asi nie. Na pár nákupov asi áno. Na postup v práci asi nie.

Ako sa naučiť anglicky čo najpomalšie

Minule sa ma naša nová študentka spýtala, či jej viem dať radu, ako sa čo najrýchlejšie naučiť anglicky. Je zaujímavé, že ešte nikto sa ma nikdy nespýtal, ako sa dá naučiť anglicky čo najpomalšie.

Zaručený postup, ako sa niečo naučiť

Je veľmi jednoduchý a súčasne je to aj výzva. Určite sa s tým už každý z nás stretol a keď sa pozrieš späť, budeš súhlasiť, že čokoľvek, čo si musel naučiť niekoho iného, si sám popri ňom musel zvládnuť excelentne.

Čo chcel ten angličan pri pokladni?

Minule som bola v jednom papiernictve a vyvinula sa tam celkom zaujímavá situácia na zamyslenie. Pri pokladni sa objavil chlapík, ktorý súrne požadoval od pokladníčky NIEČO. Nikto nevedel čo.

Osláv s nami St. Patrick’s Day!

Ako špeciálnu akciu pre našich študentov sme prichystali deň svätého Patrika v Best English. Keďže 17. marca bude nedeľa, my ho budeme sláviť v pondelok 18. a urotok 19. marca.

Problémy so sústredením sa na anglický jazyk

Sadneš si za stôl, že sa konečne ideš učiť angličtinu a neustále ti odbiehajú myšlienky preč? Tak si v izbe vyvetráš, kompletne zvukovo sa odizoluješ od zvyšku sveta a začneš odznovu…

To, čo vieš, ti nikto nezoberie

Spomínam si, že keď som bola dieťa, toto mi doma veľakrát opakovali. Naozaj až teraz si uvedomujem, že v tom čase ma to otravovalo ako nejaká fráza, ktorou ťa niekto núti k tomu, aby si sa čo najviac učil bezduché poučky, ktorým nerozumieš.

Anglické frázy a príslovia?

Porozumej veciam, ktoré doteraz nedávali zmysel.

Tak a teraz do praxe a rozprávať!

Prihlás sa na našu ukážkovú hodinu a hovor po anglicky. Precvičovanie predsa robí majstra.

Prihlásiť sa na ukážkovú hodinu

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Share This