Vyberte položku Stránka

Kurzy anglického jazyka pre pokročilých

Kurzy anglického jazyka pre pokročilých

Viete sa dohovoriť po anglicky, ale ešte sa necítite sebaisto? Nehovoríte tak plynulo, ako by ste chceli? V Best English Nitra otvárame kurzy angličtiny aj na vašej úrovni.

Upozornenie!

Bohužiaľ, kvôli situácii vyvolanej vírusom Covid-19 boli naše kurzy pozastavené, nakoľko sme online formu vyučovania nepovažovali za rovnako účinnú. Keď kurzy obnovíme, budete určite informovaný prostredníctvom našich sociálnych sietí. Medzičasom sa vám budeme snažiť prinášať zaujímavosti a pomôcky na štúdium anglického jazyka online – prostredníctvom našej stránky, či už spomínaných sociálnych sietí. Sledujte nás! :-)

PS: Odteraz si u nás môžete kúpiť anglické detské knižky! Nakuknite do Kocúrových príbehov.

 

Náplň kurzov

V Best English Nitra máme kurzy rozdelené na 9 úrovní, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní tak, aby boli vždy zaradení do kurzu so spolužiakmi na rovnakej úrovni anglického jazyka. S každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Na každom kurze venujeme veľkú pozornosť širokej slovnej zásobe, rozprávaniu a komunikácii, tréningu plynulosti a výslovnosti, čo zabezpečí, že už po krátkej dobe sa začnete cítiť istejšie ohľadom vlastnej angličtiny.

 

Kurzy angličtiny pre pokročilých

V Best English Nitra otvárame tri úrovne určené pre pokročilých.

Slovnú zásobu si rozšírime o ďalšie frazálne slovesá, formálne výrazy, ale aj slang. Na tejto úrovni sa budeme venovať rozšíreniu vašej slovnej zásoby o rôzne zaužívané slovné spojenia, business výrazy a, samozrejme, sa budeme venovať aj zaujímavej pokročilej gramatike.

Ďalej budeme trénovať vašu výslovnosť, plynulosť, ale aj sebaistotu.

Zopakujeme si všetky základné, ale aj rozšírené časy, ktoré v angličtine sú, a pridáme ešte zopár formálnych chuťoviek a fráz.

Na konci programu budete schopní sa dohovoriť vo všetkých bežných aj nevšedných životných situáciách a budete pripravení posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň.

Každá úroveň je zakončená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získate certifikát Best English Nitra.

 

Zavolajte a prihláste sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English. Zistíte, prečo večne začínate a ešte ste angličtinu nezvládli do takého bodu, ako by ste chceli, aj napriek tomu, že ste sa skutočne snažili. A samozrejme, u nás budete hovoriť a naučíte sa nové slovíčka.

 

0948 715 834

Hovorte plynulo po anglicky

V Best English Nitra zameriavame kurzy anglického jazyka na vašu schopnosť hovoriť. Na hodinách budeme trénovať vašu plynulosť a výslovnosť až 80 % vyučovacieho času.

 

Šetrite svoj čas

Už v priebehu niekoľkých mesiacov môžete spraviť taký pokrok, na akom iní pracujú roky. Začnite študovať teraz a intenzívne a čoskoro na sebe uvidíte pozitívne zmeny.

 

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zistite viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Čas vyučovania a začiatok kurzov

poriadavame ranné, poobedné a večerné kurzy. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy každej úrovne sú otvárané každý mesiac, takže štúdium môžete začať kedykoľvek počas roka. Jedna úroveň trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a jeho intenzity.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 2 x týždenne alebo 3 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí od viacerých faktorov, napríklad od vašej úrovne angličtiny, dní, časov a dĺžky vášho štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15 €/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné určiť úroveň vašej angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v kancelárii školy.

Informovať sa o možnom termíne vášho rozraďovacieho testu môžete na tel. č. 0948 715 834 alebo cez email nitra@best-english.sk

Share This