Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kurzy anglického jazyka pre pokročilých

Vieš sa dohovoriť po anglicky, ale ešte sa necítiš sebaisto? Nehovoríš tak plynulo, ako by si chcel? V Best English Nitra otvárame kurzy angličtiny aj na Tvojej úrovni.

Hovor plynulo po anglicky

V Best English Nitra zameriavame kurzy anglického jazyka na Tvoju schopnosť hovoriť. Na hodinách budeme trénovať tvoju plynulosť a výslovnosť až 80% vyučovacieho času.

 

Šetri svoj čas

Už v priebehu niekoľkých mesiacov môžeš spraviť taký pokrok, na akom iní pracujú roky. Začni študovať teraz a intenzívne a čoskoro na sebe uvidíš pozitívne zmeny.

 

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zisti viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Čas vyučovania a začiatok kurzov

Usporiadavame ranné, poobedné a večerné kurzy. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy každej úrovne sú otvárané každý mesiac, takže štúdium môžeš začať kedykoľvek počas roka. Jedna úroveň trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a intenzity kurzu.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 3 x týždenne alebo 2 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí od viacerých faktorov, ako napr. na Tvojej úrovni angličtiny, dňoch, časoch a dĺžky Tvojho štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15€/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné určiť úroveň Tvojej angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v kancelárii školy.

 

Náplň kurzov

V Best English Nitra máme kurzy rozdelené na 9 úrovní, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní tak, aby boli vždy zaradení do kurzu so spolužiakmi na rovnakej úrovni anglického jazyka. S každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Na každom kurze venujeme veľkú pozornosť širokej slovnej zásobe, rozprávaniu a komunikácii, tréningu plynulosti a výslovnosti, čo zabezpečí, že už po krátkej dobe sa začneš cítiť istejšie ohľadom vlastnej angličtiny.

 

Kurzy angličtiny pre pokročilých

V Best English Nitra otvárame tri úrovne určené pre pokročilých.

Slovnú zásobu si rozšírime o ďalšie frazálne slovesá, formálne výrazy, ale aj slang. Na tejto úrovni sa budeme venovať rozšíreniu Tvojej slovnej zásoby o rôzne zaužívané slovné spojenia, business výrazy a samozrejme sa budeme venovať aj zaujímavej pokročilej gramatike.

Trénovať ďalej budeme Tvoju výslovnosť, plynulosť, ale aj sebaistotu.

Zopakujeme si všetky základné, ale tie rozšírené časy, ktoré v angličtine sú a pridáme ešte zopár formálnych chuťoviek a fráz.

Na konci programu budeš schopný sa dohovoriť vo všetkých bežných aj nevšedných životných situáciách a budeš pripravený posunúť svoju kariéru na vyššiu úroveň.

Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát Best English Nitra.

 

Zavolaj a prihlás sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšaj si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English. Zistíš, prečo večne začínaš a ešte si angličtinu nezvládol do takého bodu, ako by si chcel, aj napriek tomu, že si sa skutočne snažil. A samozrejme, u nás budeš hovoriť a naučíme sa nové slovíčka.

 

0948 715 834

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Pin It on Pinterest

Share This