Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kurzy anglického jazyka pre stredne pokročilých

Viac o efektívnych skupinových kurzoch, ktoré ťa posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva až tri krát týždenne kedykoľvek počas roka. Zvládni to, na čom iní pracujú roky v priebehu niekoľkých týždňov. Stačí začať hovoriť. :-)

 

Hovor plynulo po anglicky

Kurzy angličtiny v Best English Nitra sú zamerané na Tvoju schopnosť hovoriť. Na kurzoch zvyčajne hovoríme až 80% vyučovacieho času, čo znamená že budeš hovoriť, hovoriť a hovoriť.

 

Šetri svoj čas

Zapracuj na svojej angličtine intenzívne vďaka nášmu kurzu a za krátku dobu dokážeš spraviť taký pokrok, na akom iní pracujú roky. V priebehu pár týždňov sa nielen rozhovoríš, ale aj nadobudneš nové sebavedomie.

 

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zisti viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Čas vyučovania a začiatok kurzov

V Best English Nitra otvárame ranné, poobedné a večerné kurzy. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy každej úrovne sú otvárané každý mesiac, takže štúdium môžeš začať kedykoľvek počas roka. Jedna úroveň trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a intenzity kurzu.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 3 x týždenne alebo 2 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí od rôznych faktorov, ako napríklad úrovne Tvojej angličtiny, dňoch a časoch štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15€/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné určiť úroveň Tvojej angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v priestoroch školy.

 

Náplň kurzov

V Best English Nitra máme kurzy rozdelené na 9 úrovní, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní tak, aby boli vždy zaradení do kurzu so spolužiakmi na rovnakej úrovni anglického jazyka. S každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Na každom kurze venujeme veľkú pozornosť širokej slovnej zásobe, rozprávaniu a komunikácii, tréningu plynulosti a výslovnosti, čo zabezpečí, že už po krátkej dobe sa začneš cítiť istejšie ohľadom vlastnej angličtiny.

 

Kurzy pre stredne pokročilých

V Best English Nitra otvárame tri úrovne určené pre stredne pokročilých.

Slovná zásoba už zahŕňa všeobecné témy, ako aj témy zamerané na pracovné prostredie, napr: na letisku, v kancelárii, cestovanie, vzťahy medzi ľuďmi, pocity, uchádzanie sa o prácu, obchodné jednanie, ciele a frazálne slovesá.

Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát Best English Nitra.

Zopakujeme si základnú gramatiku a natrénujeme si aj použitie zložitejších časov, ktorým konečne porozumieš. :-) Budeš sa vedieť vyjadrovať v dlhších súvetiach, budeme pracovať na plynulosti Tvojho prejavu, pohotovosti a taktiež na výslovnosti.

Po absolvovaní týchto kurzov budeš zvládať komunikáciu vo všetkých bežných situáciách, s ktorými by si sa mohol stretnúť. Budeš vedieť vyjadriť svoj názor na rôzne témy, pozerať seriály po anglicky a taktiež čítať prvé anglické knižky.

Zavolaj a prihlás sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšaj si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English Nitra. Zistíš, ako sa dá rýchlo, prirodzene a efektívne naučiť hovoriť cudzím jazykom a budeš mať šancu si vyskúšať, ako prebiehajú bežné konverzačné hodiny v Best English Nitra.

 

0948 715 834

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Pin It on Pinterest

Share This