Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kurzy anglického jazyka pre začiatočníkov

Viac o efektívnych skupinových kurzoch, ktoré ťa posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva až tri krát týždenne kedykoľvek počas roka.

 

Hovor plynulo po anglicky

Naše kurzy anglického jazyka sú zamerané na Tvoju komunikáciu. Na hodinách precvičujeme hovorenie až 80% času vyučovacej hodiny. U nás budeš hovoriť, hovoriť a hovoriť.

 

Šetri svoj čas

Vďaka našim intenzívnym kurzom sa dokážeš rýchlo posunúť vpred a cítiť vlastný pokrok už v priebehu niekoľkých týždňov. Stačí ak teraz zapracuješ na svojej angličtine a za krátku dobu si budeš oveľa istejší v rozprávaní.

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zisti viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Čas vyučovania

V Best English Nitra otvárame hlavne ranné, poobedné a večerné kurzy angličtiny. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy otvárame každý mesiac, takže štúdium môžeš začať kedykoľvek počas roka. Jeden kurz trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a intenzity kurzu.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 3 x týždenne alebo 2 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí od viacerých faktorov, ako napríklad úrovne anglického jazyka, času štúdia a dĺžky štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15€/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné najprv určiť úroveň Tvojej angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v priestoroch našej školy.

 

Náplň kurzov

V Best English Nitra máme kurzy rozdelené na 9 úrovní, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní tak, aby boli vždy zaradení do kurzu so spolužiakmi na rovnakej úrovni anglického jazyka. S každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Na každom kurze venujeme veľkú pozornosť širokej slovnej zásobe, rozprávaniu a komunikácii, tréningu plynulosti a výslovnosti, čo zabezpečí, že už po krátkej dobe sa začneš cítiť istejšie ohľadom vlastnej angličtiny.

 

Kurzy pre začiatočníkov

V Best English otvárame tri úrovne určené pre začiatočníkov.

Osvojíš si základnú slovnú zásobu potrebnú pre všetky bežné životné situácie: napr. rodina, počasie, každodenné aktivity, v reštaurácii, cestovanie po meste, u lekára, na pošte, na dovolenke, profesie, škola a vzdelávanie, telefónovanie, v hoteli a mnoho ďalších.)

Po absolvovaní začiatočníckych kurzov budeš schopný hovoriť o akejkoľvek bežnej téme.

 

Zvládneš tvorbu viet, otázok a odpovedí v troch základných bežne používaných časoch.

Na konci programu budeš schopný sa dohovoriť vo všetkých bežných životných situáciách.

Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát Best English.

Zavolaj a prihlás sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšaj si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English Nitra. Zistíš, ako sa dá rýchlo, prirodzene a efektívne naučiť hovoriť cudzím jazykom a budeš mať šancu si vyskúšať, ako prebiehajú bežné konverzačné hodiny v Best English Nitra.

 

0948 715 834

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!
Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Pin It on Pinterest

Share This