Vyberte položku Stránka

Kurzy anglického jazyka pre začiatočníkov

Kurzy anglického jazyka pre začiatočníkov

Viac o efektívnych skupinových kurzoch, ktoré vá posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva- až trikrát týždenne kedykoľvek počas roka.
 

Upozornenie!

Bohužiaľ, kvôli situácii vyvolanej vírusom Covid-19 boli naše kurzy pozastavené, nakoľko sme online formu vyučovania nepovažovali za rovnako účinnú. Keď kurzy obnovíme, budete určite informovaný prostredníctvom našich sociálnych sietí. Medzičasom sa vám budeme snažiť prinášať zaujímavosti a pomôcky na štúdium anglického jazyka online – prostredníctvom našej stránky, či už spomínaných sociálnych sietí. Sledujte nás! :-)

PS: Odteraz si u nás môžete kúpiť anglické detské knižky! Nakuknite do Kocúrových príbehov.

Náplň kurzov

V Best English Nitra máme kurzy rozdelené na 9 úrovní, od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní tak, aby boli vždy zaradení do kurzu so spolužiakmi na rovnakej úrovni anglického jazyka. S každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Na každom kurze venujeme veľkú pozornosť širokej slovnej zásobe, rozprávaniu a komunikácii, tréningu plynulosti a výslovnosti, čo zabezpečí, že už po krátkej dobe sa začnete cítiť istejšie ohľadom vlastnej angličtiny.

Kurzy pre začiatočníkov

V Best English otvárame tri úrovne určené pre začiatočníkov.

Osvojíte si základnú slovnú zásobu potrebnú pre všetky bežné životné situácie: napr. rodina, počasie, každodenné aktivity, v reštaurácii, cestovanie po meste, u lekára, na pošte, na dovolenke, profesie, škola a vzdelávanie, telefónovanie, v hoteli a mnoho ďalších.)

Po absolvovaní začiatočníckych kurzov budete schopní hovoriť o akejkoľvek bežnej téme.

Zvládnete tvorbu viet, otázok a odpovedí v troch základných bežne používaných časoch.

Na konci programu budete schopní sa dohovoriť vo všetkých bežných životných situáciách.

Každá úroveň je zakončená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získate certifikát Best English.

Zavolajte a prihláste sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English Nitra. Zistíte, ako sa dá rýchlo, prirodzene a efektívne naučiť hovoriť cudzím jazykom a budete mať šancu si vyskúšať, ako prebiehajú bežné konverzačné hodiny v Best English Nitra.

 

0948 715 834

Hovorte plynulo po anglicky

Naše kurzy anglického jazyka sú zamerané na vašu komunikáciu. Na hodinách precvičujeme hovorenie až 80 % času vyučovacej hodiny. U nás budete hovoriť, hovoriť a hovoriť.

Šetrite svoj čas

Vďaka našim intenzívnym kurzom sa dokážete rýchlo posunúť vpred a cítiť vlastný pokrok už v priebehu niekoľkých týždňov. Stačí, ak teraz zapracujete na svojej angličtine, a za krátku dobu si budete oveľa istejší v rozprávaní.

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zistite viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Čas vyučovania

V Best English Nitra otvárame hlavne ranné, poobedné a večerné kurzy angličtiny. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy otvárame každý mesiac, takže štúdium môžete začať kedykoľvek počas roka. Jeden kurz trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a jeho intenzity.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 2 x týždenne alebo 3 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí od viacerých faktorov, napríklad od úrovne anglického jazyka, času a dĺžky štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15 €/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné najprv určiť úroveň vašej angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v priestoroch našej školy.

Informovať sa o možnom termíne vášho rozraďovacieho testu môžete na tel. č. 0948 715 834 alebo cez email nitra@best-english.sk

Share This