Vyberte položku Stránka

Big Book of English Words / Veľká kniha anglických slovíčok

Big Book of English Words / Veľká kniha anglických slovíčok

Big Book of English Words / Veľká kniha anglických slovíčok

dec 6, 2020 | Anglické knihy, Slovníky | 0 komentárov

Komu je knižka určená

Využijú ju deti od 1,5 roka až po školopovinný vek.

Robí knižka zvuky?

Nie. Ku každému obrázku je však popis.

Rozmery knižky

296 x 246mm, kniha má 34 tvrdých strán.

Veľký slovník anglických slovíčok pre všetky deti, ktoré chcú poznať čo najviac slov. Je to pomerne veľká kniha s tvrdými stránkami, čiže ani menšie deti ju len tak ľahko nezničia. Na každej strane nájdete slovnú zásobu venovanú určitej téme, ako napr. veci doma, zvieratá, dopravné prostriedky, ale nevynecháva ani počítanie, farby a rodokmeň.

U nás doma je knižka už od kedy mal náš krpček 1,5 roka a má ju veľmi rád. Čítame ju naozaj často. Musím povedať, že pre zvedavé urozprávané deti je super na rozvíjanie slovnej zásoby. Verím však, že tento slovník môže mať veľmi širokú paletu využitia – a to od malých detí na spomínané rozšírenie slovnej zásoby či už v materinskom alebo anglickom jazyku, až po školopovinné deti na učenie sa cudzieho jazyka.

Ku každému obrázku nájdete popis, čo sa na ňom nachádza. Kniha nemá zvukové nahrávky, ani vypísanú výslovnosť, čiže ak si nie ste istý, ako sa slovo vyslovuje, budete si ho musieť nájsť v slovníku. Keďže však v dnešnej dobe máme všetci neustále mobil po ruke, ani to by nemal byť problém. Stačí, ak si otvoríte www.slovníky.lingea.sk, zadáte hľadané slovíčko a kliknete na malý megafónik pri slove.

Mne osobne na knihe trošku vadí, že na mnohých obrázkoch sú namiesto ľudí oblečené zvieratká, zatiaľ som si však nevšimla, že by to malo nejaký negatívny vplyv. Ilustrácie sú však pekné, pochopiteľné a aj tie poľudštené zvieratká okupujú možno len polku knihy. :-)

Koľko stojí knižka?

13,50€

Ak máte záujem o knižku, prípadne ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme, prípadne aj poradíme.

12 + 12 =

O autorovi

Michelle E.

Ahojte! Volám sa Michelle a učím anglický jazyk. Úplne nechtiac som sa dostala presne tam, kde cítim, že mám byť. Ale náhody neexistujú, že? ;-)

Zanechať Odpoveď

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This