Vyberte položku Stránka

Christmas Crackers

Christmas Crackers

Christmas Crackers*

Are a part of celebrations in United Kingdom, Canada, Australia and South Africa. Christmas crackers are made of nicely decorated cardboard and contain a small toy, joke, a candy or a paper crown. Two people usually have to pull a cracker on each side to open it. They are opened at the Christmas dinner table or at parties.

Sú súčasťou osláv vo Veľkej Británii, Kanade, Austrálii a Južnej Afrike. Christmas crackers sú vyrobené z pekne ozdobeného kartónu a vnútri schovávajú malú hračku, vtip, cukrík alebo papierovú korunu. Dvaja musia zvyčajne potiahnuť cracker na oboch koncoch, aby ho otvorili. Otvárajú sa pri štedrovečernom stole alebo na párty.

http://www.youtube.com/watch?v=b4hd1nkTc_w&utm_source=Novink%C3%A1re%C5%88&utm_campaign=40cf015b82-Christmas_Crackers11_22_2012&utm_medium=email

*Slovo “cracker” je odvodené od slovesa “crack”, čo znamená puknúť, prasknúť a viaže sa ku spôsobu otváraniu týchto malých vianočných prekvapení.

O autorovi

Michelle E.

Ahojte! Volám sa Michelle a učím anglický jazyk. Úplne nechtiac som sa dostala presne tam, kde cítim, že mám byť. Ale náhody neexistujú, že? ;-)

Zanechať Odpoveď

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This