Vyberte položku Stránka

o Best English Nitra

Jazyková škola Best English Nitra bola založená v roku 2014. Odvtedy sme prešli dlhú cestu, až sme dorazili sem. :-) Začínali sme v malom a s kurzami pre dospelých, ktoré sa zameriavali na rozprávanie. Počas nášho fungovania sme sa rozrástli, učili sa spolu s našimi študentami a tiež sme sa posunuli kamsi ďalej.

V júni 2020 sme obmedzili našu prevádzku len na veľmi obmedzený režim fungovania, keďže bežné vyučovanie v takom formáte, na aký sme boli zvyknutý, nemohlo prebiehať. Dospeli sme k ťažkému rozhodnutiu. Nechceme dodávať kurzy, ktoré by neboli vo vysokom štandarde a s vynikajúcimi výsledkami ako doposiaľ. Bohužiaľ, tie v online svete nevieme garantovať.

V tejto neistej situácii sme zatiaľ kurzy neobnovili do pôvodného nastavenia. Uvidíme, čo príde ďalej. Niečo sa však črtá. :-) Nechajte sa prekvapiť.

Ahojte, ja som michelle

Keď prídete do Best English Nitra na kurz, budem Vás učiť ja. Taktiež pre vás pripravujem články o učení, anglické frázy, slovnú zásobu a spolu s mojím deculom robíme recenzie na anglické knižky. Poobhliadnite sa tu – verím, že tu nájdete kopu inšpirácie a zlepšovákov pri vašom štúdiu anglického jazyka. 

Jedného dňa chcem

Znovu navštíviť Londýn

Obľúbený deň

Dnes

Náladu mi vždy spraví

Prechádzka s mojím psom

obľúbené jedlo

Zmrzlina – akákoľvek

Máte otázky? Pýtajte sa :-)

14 + 13 =

Copyright © 2022Best English Nitra
Share This