Vyberte položku Stránka

Kto sme

Jazyková škola Best English Nitra bola založená v júni 2014 a už nejaký ten čas prinášame pokrok v anglickom jazyku pre každého, kto sa potrebuje rýchlo posunúť vpred. Jazyková škola Best English funguje na vysoko-kvalitných štandardoch a používa vyučovacie know-how, postavené na základe dlhoročných skúseností a vedomostí významných autorít v oblasti výučby jazykov.
Best English Nitra, študenti, jazyková škola

 Náš cieľ

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1, angličtinou a učíme ich úspešné princípy, ako efektívne študovať s plným porozumením daného predmetu.

 

Kto sú naši študenti?

Medzi našich študentov patria ľudia, ktorí sa rozhodli naučiť sa anglicky rýchlo a efektívneMajú cieľ a vedia, že to, že aktívne zvládnu anglický jazyk, im pomôže sa posunúť vpred a prinesie im nové možnosti v živote: zvýšenie kvalifikácie, nadväzovanie obchodných vzťahov, získavanie nových priateľov, lepší pocit, možnosť cestovať alebo štúdovať v zahraničí.

Často sa predpokladá, že jazyková škola je hlavne pre žiakov alebo študentov. V našom prípade to nie je úplne tak. Medzi našich študentov patria nielen študenti, ale aj manažéri, podnikatelia, zamestnanci, umelci alebo ktokoľvek iný, kto potrebuje angličtinu vo svojom živote. Študujú u nás aj ľudia v dôchodkovom veku, ktorí zostali duchom mladí a radi cestujú alebo majú časť rodiny v cudzine.

 

Sme presvedčení, že metódou Best English sa môže naučiť hovoriť anglicky každý, pokiaľ chce, a radi vám s tým pomôžeme. :-)

Naša škola je v mnohých smeroch jedinečná

Efektívnou vyučovacou metódou: Kurzy anglického jazyka sú naozaj iné. Žiadna ťažká gramatika a nudné učebnice. Naopak, veľa rozprávame, a tým vieme dosiahnuť rýchly pokrok.

Učiteľmi: ktorí musia zdolať náročný tréning a ktorí majú naozaj radi ľudí a chcú im pomôcť pohnúť sa vpred.

Rýchlosťou: akou vie napredovať ktokoľvek, kto sa učí angličtinu našou metódou.

Rozprávaním: pretože na hodinách naozaj hovoríte (vy študenti) a hovoríte veľa.

Prístupom k študentom: Záleží nám na pokroku každého nášho študenta a pracujeme na ňom spolu, tvrdo a neúnavne. :-)

Zanietením: Naši učitelia a všetci naši pracovníci spravia všetko, čo bude v našich silách, aby sme ti pomohli uspieť a odhaliť svoju schopnosť komunikovať.

Vlastné know-how
Na hodinách používame vlastnú metódu na vyučovanie cudzích jazykov, ktorú nenájdeš nikde inde. Samozrejme, je založená na dlhoročných skúsenostiach a vypracovaná veľmi prirodzene. Učiť sa nové slovíčka a vety Ťa zrazu začne baviť a budeš chcieť hovoriť po anglicky stále viac. Slová a gramatiku sa naučíš veľmi jednoducho, podobne ako rodný jazyk – reálnym používaním a rozprávaním.
Prednosti našej metódy
 • Rýchlosť – z úplného začiatočníka ti potrvá necelý rok, kým budeš schopný komunikovať o väčšine každodenných tém v angličtine.
 • Funkčnosť – naša metóda na vyučovanie jednoducho funguje, pretože je založená na veľmi jednoduchej filozofii, a to “Ak chceš byť v niečom dobrý, musíš sa tomu venovať naplno.” Ach chceš byť dobrý v rozprávaní, musíš rozprávať veľa.
 • Zábava – u nás sa nudiť proste nebudeš. Nebudeš mať na to čas. :-) Na hodinách budeš musieť byť stále aktívny. V našom dobre kolektíve to však nikdy nie je problém.
Vynikajúci učitelia
Naši učitelia musia zdolať náročný tréning, ktorým prejdú len tí najlepší, ktorí sú skutočne nadšení pre angličtinu a vyučovanie. Tento tréning ich vybaví zručnosťami skutočného učiteľa, ktorý svojich študentov dokáže priviesť k zanieteniu pre svoj predmet.

Čo o nás hovoria študenti

Ukážková hodina zadarmo

Samozrejme, nechceme aby si sa prihlásil na kurz pokiaľ ani nevieš o čo ide. Máš možnosť prísť sa pozrieť na ukážkovú hodinu, kde sa stretneš s reálnymi učiteľmi, ktorí Ti vysvetlia ako učíme a rovno Ťa naučia aj niečo nové.

Najaktuálnejšie termíny ukážkových hodín, ale aj možnosť prihlásiť sa na jednu z nich máš tu:


  Meno*


  Telefón*


  Email*


  Kedy*  Share This