Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kurzy anglického jazyka pre stredne pokročilých

Viac o efektívnych skupinových kurzoch, ktoré ťa posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva až tri krát týždenne kedykoľvek počas roka. Zvládni to, na čom iní pracujú roky v priebehu niekoľkých týždňov. Stačí začať hovoriť. :-)

Hovor plynulo po anglicky

Kurzy angličtiny sú zamerané na tvoju schopnosť plynulo komunikovať a hovoriť po anglicky. Na hodinách precvičujeme hovorenie a komunikáciu až 80% času vyučovacej hodiny. U nás budeš hovoriť, hovoriť a hovoriť.

 

Šetri svoj čas

Vďaka našej unikátnej metóde postupuješ neuveriteľne rýchlo. Obrovské výsledky uvidíš , ak si pokročilý, v priebehu 1-4 mesiacov. Začiatočníkov dovedieme na stredne pokročilú úroveň behom 4-6 mesiacov!

 

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zisti viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Viac o metóde Best English

Čas vyučovania a začiatok kurzov

Usporiadavame ranné, poobedné a večerné kurzy. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy každej úrovne sú otvárané každý mesiac, takže štúdium môžeš začať kedykoľvek počas roka. Jedna úroveň trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a intenzity kurzu.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 3 x týždenne alebo 2 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí na zvolenej dĺžke programu (počet absolvovaných úrovní), dňoch a časoch štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15€/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné určiť tvoju úroveň angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v kancelárii školy.

Objednaj sa na rozraďovací test

 

Náplň kurzov

Program Best English Je rozdelený do 11 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie.

 

Kurzy pre stredne pokročilých

V nasledujúcich 4 pokročilých úrovniach (Int1, Int2, Int3, Int4):

Slovná zásoba už zahŕňa aj abstraktné témy, viac fráz a angličtinu pre prácu a obchod: napr. na letisku, v kancelárii, prezentovanie grafov, vzťahy medzi ľuďmi, pocity, uchádzanie sa o prácu, obchodné jednanie, ciele a frazálne slovesá.

Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát Best English.

Prejdeš na zložitejšie časy, budeš hovoriť v dlhších súvetiach, pracovať na plynulosti prejavu, pohotovosti a výslovnosti.

Po absolvovaní programu získaš aktívnu slovnú zásobu cca 2500 – 3000 anglických slov a budeš používať všetky vetné väzby (t.j. gramatiku) na úrovni základnej štátnej jazykovej skúšky.

Zavolaj a prihlás sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšaj si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English. Zistíš, prečo večne začínaš a ešte si angličtinu nezvládol do takého bodu, ako by si chcel, aj napriek tomu, že si sa skutočne snažil. A samozrejme, u nás budeš hovoriť a naučíme sa nové slovíčka.

 

0948 715 834

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Share This