Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kurzy anglického jazyka pre začiatočníkov

Viac o efektívnych skupinových kurzoch, ktoré ťa posunú závratnou rýchlosťou vpred. Angličtina dva až tri krát týždenne kedykoľvek počas roka.

Hovor plynulo po anglicky

Kurzy angličtiny sú zamerané na tvoju schopnosť plynulo komunikovať a hovoriť po anglicky. Na hodinách precvičujeme hovorenie a komunikáciu až 80% času vyučovacej hodiny. U nás budeš hovoriť, hovoriť a hovoriť.

 

Šetri svoj čas

Vďaka našej unikátnej metóde postupuješ neuveriteľne rýchlo. Obrovské výsledky uvidíš , ak si pokročilý, v priebehu 1-4 mesiacov. Začiatočníkov dovedieme na stredne pokročilú úroveň behom 4-6 mesiacov!

 

Na čom je založená metóda vyučovania v Best English?

Zisti viac o nezvyčajnej metóde, ktorú používame.

Viac o metóde Best English

Čas vyučovania a začiatok kurzov

Usporiadavame ranné, poobedné a večerné kurzy. Učíme všetky dni v týždni, možné sú rôzne kombinácie dní.

Nové kurzy každej úrovne sú otvárané každý mesiac, takže štúdium môžeš začať kedykoľvek počas roka. Jedna úroveň trvá priemerne 6 týždňov, záleží od dĺžky konkrétneho kurzu a intenzity kurzu.

}

Intenzita a cena kurzov

Pre štúdium angličtiny je dôležitá intenzita. Preto väčšina kurzov u nás prebieha 3 x týždenne alebo 2 x týždenne. Je možné kombinovať aj pracovné dni spolu s víkendom.

Cena kurzu závisí na zvolenej dĺžke programu (počet absolvovaných úrovní), dňoch a časoch štúdia. Pohybuje sa však od 4 do 6,15€/vyučovaciu hodinu.

Konkrétnejšie informácie?

Pre konkrétne informácie o cenách, časoch štúdia a presnom termíne nástupu je potrebné určiť tvoju úroveň angličtiny a vyhodnotiť rozraďovací test (písomný a ústny). Test je zadarmo, nezáväzný, trvá cca 1hod. a je možné ho absolvovať v kancelárii školy.

Objednaj sa na rozraďovací test

 

Náplň kurzov

Program Best English Je rozdelený do 11 úrovní od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Študentov starostlivo rozraďujeme do úrovní, s každým študentom robíme písomný a ústný rozraďovací test.

Súčasťou každej úrovne je slovná zásoba, nezávislá tvorba viet, pravidelné cvičenia na uvoľnenie komunikácie, cvičenia na výslovnosť, rôzne vetné vzory pre každodennú komunikáciu a frázy.

Vo všetkých úrovniach kladieme dôraz na ROZPRÁVANIE a praktické použitie.

 

Kurzy pre začiatočníkov

V prvých 5 úrovniach (B0, B1, B2, B3 a B4):

Osvojíš si základnú slovnú zásobu potrebnú pre všetky bežné životné situácie: napr. rodina, počasie, každodenné aktivity, v reštaurácii, cestovanie po meste, u lekára, na pošte, na dovolenke, profesie, škola a vzdelávanie, v banke, telefónovanie, v hoteli a mnoho ďalších.)

Po absolvovaní začiatočníckych kurzov budeš schopný hovoriť o akejkoľvek bežnej téme.

 

Zvládneš tvorbu viet, otázok a odpovedí vo všetkých bežne používaných časoch (vrátane predprítomného času).

Na konci programu budeš schopný sa dohovoriť vo všetkých bežných životných situáciách.

Každá úroveň je zakočená písomným a ústnym testom a po ukončení programu získaš certifikát Best English.

Zavolaj a prihlás sa na ukážkovú hodinu

Vyskúšaj si na vlastnej koži, aké to je študovať v Best English. Zistíš, prečo večne začínaš a ešte si angličtinu nezvládol do takého bodu, ako by si chcel, aj napriek tomu, že si sa skutočne snažil. A samozrejme, u nás budeš hovoriť a naučíme sa nové slovíčka.

 

0948 715 834

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!
Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Nie som spam*

Ponuka práce v BE

Share This