Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Kto sme

Jazyková škola Best English Nitra bola založená v júni 2014 a už nejaký ten čas prinášame pokrok v anglickom jazyku pre každého, kto sa potrebuje rýchlo posunúť vpred.

Jazyková škola Best English funguje na vysoko-kvalitných štandardoch a používa vyučovacie know-how, postavené na základe dlhoročných skúseností a vedomostí významných autorít v oblasti výučby jazykov.

Best English Nitra, študenti, jazyková škola

 Náš cieľ

Veríme, že kvalitné vzdelanie človeka posúva vpred, zlepšuje jeho život a umožňuje mu uskutočňovať jeho sny. Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č. 1, angličtinou a učíme ich úspešné princípy, ako efektívne študovať s plným porozumením daného predmetu.

 

Kto sú naši študenti?

Medzi našich študentov patria ľudia, ktorí sa rozhodli naučiť sa anglicky rýchlo a efektívneMajú cieľ a vedia, že to, že aktívne zvládnu anglický jazyk, im pomôže sa posunúť vpred a prinesie im nové možnosti v živote: zvýšenie kvalifikácie, nadväzovanie obchodných vzťahov, získavanie nových priateľov, lepší pocit, možnosť cestovať alebo štúdovať v zahraničí.

Často sa predpokladá, že jazyková škola je hlavne pre žiakov alebo študentov. V našom prípade to nie je úplne tak. Medzi našich študentov patria nielen študenti, ale aj manažéri, podnikatelia, zamestnanci, umelci alebo ktokoľvek iný, kto potrebuje angličtinu vo svojom živote. Študujú u nás aj ľudia v dôchodkovom veku, ktorí zostali duchom mladí a radi cestujú alebo majú časť rodiny v cudzine.

 

Sme presvedčení, že metódou Best English sa môže naučiť hovoriť anglicky každý, pokiaľ chce, a radi vám s tým pomôžeme. :-)

Čo hovoria naši študenti?

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.





Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Ponuka práce v BE