Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Hľadáme toho najlepšieho učiteľa!

Jazyková škola Best English Nitra pomáha ľuďom násť „svoj hlas“ v anglickom jazyku, prestať sa báť a začať hovoriť. Chcel by si byť súčasťou tímu, ktorý pomáha ostatným prelomiť bariéry a pohnúť sa vpred?

Upozornenie č. 1

Hľadáš si prácu už dlhšiu dobu a nedarí sa ti? Povedal si si, že však skúsiš učenie? Veď jazyk ako-tak vieš a možno si medzičasom nájdeš skutočnú prácu?  V tom prípade hľadaj ďalej, toto určite NIE JE ponuka pre teba.

Upozornenie č. 2

Začal si učiť cudzí jazyk, lebo si nič iné nevedel robiť? Tvoja predstava vyučovania je, že ty brbleš dve na tri a ostatní len budú čučať s padnutou sánkou a v tichu obdivovať tvoju krásnu angličtinu či nebodaj tvoj dokonalý prízvuk? V tom prípade, toto NIE JE ponuka pre teba.

Upozornenie č. 3

Nemáš skúsenosti s vyučovaním? Nevadí.

Ak si si pozorne prečítal všetky upozornenia, porozumel im a ešte nezadal do vyhľadávača na Profesii IBM, tak čítaj ďalej a odpovedz si na nasledujúce otázky:

  • Hovoríš plynulo po anglicky a slovensky?
  • Chceš, aby tvoja budúca práca bola zmysluplná?
  • Chceš vidieť výsledky svojej práce?
  • Rád by si pomáhal ľuďom?

Ak si si odpovedal na všetky otázky nie, tak stále môžeš zavrieť túto ponuku a pokračovať ďalej v hľadaní.

V opačnom prípade, tu je bližší popis práce učiteľa tak, ako ju vidíme a vnímame v Best English Nitra:

 

Popis práce učiteľa

Hľadáme niekoho, kto nám zapadne do tímu ako riť na šerbel, pretože bude s nami zdieľať záujem o ľudí, radosť z práce, kreativitu nevyhnutnú pri vyučovaní, pri práci v tíme a manipulácii s ľuďmi, a hlavne nadšenie z pokroku iných.

Nehľadáme niekoho, kto má skúsenosti s vyučovaním, pretože všetky dôležité skúsenosti a informácie potrebné k svojej práci nadobudneš už priamo u nás. Máme vlastné know-how, ako vyučovať anglický jazyk a máme aj vlastný tréning, ktorý ti pomôže sa postupne učiť to, ako pracovať s ľuďmi a aj ako vyučovať čo najefektívnejšie.

Hľadáme učiteľa, ktorý bude učiť exkluzívne pre našu školu (v protiklade k bežnému systému práce na dohodu pre viaceré jazykové školy). Práce máme vyše hlavy, takže sa netreba báť. Sme malá a rodinná jazyková škola, takže občas sa ujde práce aj od iného hrnca. Sme jeden tím a spolu prinášame ľuďom iný pohľad na anglický jazyk, vzdelávanie a na ich schopnosti. Viac o našich výsledkoch si môžeš prečítať tu: https://www.best-english.sk/referencie-od-studentov/

A posledná dôležitá vec – hľadáme človeka, ktorý s nami bude spolupracovať na základe živnosti.

 

Výhody

  • Priateľské, rodinné prostredie.
  • Dobrý pocit, ktorý ťa bude hriať pri srdci, keď budeš vidieť, ako sa tvoji študenti zlepšili.
  • Dobrá káva.
  • Občas nejaká čokoláda. :-P

 

Viac informácií

Ak ťa táto ponuka aj napriek všetkému zaujala, pošli nám svoje CV a motivačný list v anglickom jazyku alebo volaj na 0948 715 834.

V prípade záujmu prosím vyplň tento formulár:

Meno a priezvisko*

Telefón*

Email*

Uchádzam sa o pozíciu:*

Životopis*

Motivačný list

Správa

Ukážková hodina

Dosť bolo iba čítania, začni ROZPRÁVAŤ anglicky!

Prihlás sa na ukážkovú hodinu. Pošli nám svoje meno, email a tel. číslo a my ťa budeme kontaktovať, kedy by ti najviac vyhovovalo prísť na ukážkovú hodinu.

Meno*

Telefón*

Email*

Kedy*

Ponuka práce v BE