Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Prečo si vybrať Best English?

Dôležité informácie ohľadom jazykovej školy Best English Nitra,
ktoré zmenia Tvoj náhľad na našu prácu.

Naša škola je v mnohých smeroch jedinečná

Efektívnou vyučovacou metódou: Kurzy anglického jazyka sú naozaj iné. Žiadna ťažká gramatika a nudné učebnice. Naopak, veľa rozprávame, a tým vieme dosiahnuť rýchly pokrok.

Učiteľmi: ktorí musia zdolať náročný tréning a ktorí majú naozaj radi ľudí a chcú im pomôcť pohnúť sa vpred.

Rýchlosťou: akou vie napredovať ktokoľvek, kto sa učí angličtinu našou metódou.

Rozprávaním: pretože na hodinách naozaj hovoríte (vy študenti) a hovoríte veľa.

Prístupom k študentom: Záleží nám na pokroku každého nášho študenta a pracujeme na ňom spolu, tvrdo a neúnavne. :-)

Zanietením: Naši učitelia a všetci naši pracovníci spravia všetko, čo bude v našich silách, aby sme ti pomohli uspieť a odhaliť svoju schopnosť komunikovať.

Vlastné know-how
Na hodinách používame vlastnú metódu na vyučovanie cudzích jazykov, ktorú nenájdeš nikde inde. Samozrejme, je založená na dlhoročných skúsenostiach a vypracovaná veľmi prirodzene. Učiť sa nové slovíčka a vety Ťa zrazu začne baviť a budeš chcieť hovoriť po anglicky stále viac. Slová a gramatiku sa naučíš veľmi jednoducho, podobne ako rodný jazyk – reálnym používaním a rozprávaním.
Prednosti našej metódy
  • Rýchlosť – z úplného začiatočníka ti potrvá necelý rok, kým budeš schopný komunikovať o väčšine každodenných tém v angličtine.
  • Funkčnosť – naša metóda na vyučovanie jednoducho funguje, pretože je založená na veľmi jednoduchej filozofii, a to “Ak chceš byť v niečom dobrý, musíš sa tomu venovať naplno.” Ach chceš byť dobrý v rozprávaní, musíš rozprávať veľa.
  • Zábava – u nás sa nudiť proste nebudeš. Nebudeš mať na to čas. :-) Na hodinách budeš musieť byť stále aktívny. V našom dobre kolektíve to však nikdy nie je problém.
Vynikajúci učitelia
Naši učitelia musia zdolať náročný tréning, ktorým prejdú len tí najlepší, ktorí sú skutočne nadšení pre angličtinu a vyučovanie. Tento tréning ich vybaví zručnosťami skutočného učiteľa, ktorý svojich študentov dokáže priviesť k zanieteniu pre svoj predmet.

Čo o nás hovoria študenti

Ukážková hodina zadarmo

Samozrejme, nechceme aby si sa prihlásil na kurz pokiaľ ani nevieš o čo ide. Máš možnosť prísť sa pozrieť na ukážkovú hodinu, kde sa stretneš s reálnymi učiteľmi, ktorí Ti vysvetlia ako učíme a rovno Ťa naučia aj niečo nové.

Najaktuálnejšie termíny ukážkových hodín, ale aj možnosť prihlásiť sa na jednu z nich máš tu:


Meno*


Telefón*


Email*


Kedy*Prihláste sa na ukážkovú hodinu

Pošlite nám svoje údaje a onedlho vás budeme spätne kontaktovať.


Ponuka práce v BE