Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Ukážková hodina v Best English Nitra

Príďte sa pozrieť do Best English, prezrite si školu, učiteľov a priestory a zistite, či vám naša metóda vyhovuje.

Jazyková škola Best English Nitra

Upozornenie!

Bohužiaľ, kvôli situácii vyvolanej vírusom Covid-19 boli naše kurzy pozastavené, nakoľko sme online formu vyučovania nepovažovali za rovnako účinnú. Keď kurzy obnovíme, budete určite informovaný prostredníctvom našich sociálnych sietí. Medzičasom sa vám budeme snažiť prinášať zaujímavosti a pomôcky na štúdium anglického jazyka online – prostredníctvom našej stránky, či už spomínaných sociálnych sietí. Sledujte nás! :-)

PS: Odteraz si u nás môžete kúpiť anglické detské knižky! Nakuknite do Kocúrových príbehov.

Vyskúšajte si jedinečnú vyučovaciu metódu Best English zameranú na vašu schopnosť rozprávať.

Vysvetlíme si princípy, ktoré je dôležité dodržiavať, ak sa naozaj chcete naučiť hovoriť. Taktiež si povieme o najbežnejších chybách, ktoré robíme pri učení sa, a o tom, k čomu tieto chyby vedú. Zistíte, že nie je dôležité, koľko chýb pri hovorení urobíte, ak sa nakoniec dohovoríte. Dostanete šancu vyskúšať si náš spôsob vyučovania na vlastnej koži a uvidíte na sebe okamžité výsledky.

Ukážková hodina v kocke

  • Prečo toľko ľudí zlyháva pri učení sa cudzieho jazyka?
  • Úspešné princípy, ako sa dá naučiť cudzí jazyk.
  • Ako si zapamätať slovíčka?
  • Ako sa prestať báť hovoriť?
  • Ako rýchlo sa dokážete naučiť plynule hovoriť po anglicky?
  • Praktická ukážka našej vyučovacej metódy.

Ukážková hodina trvá približne 1,5 hodiny a je určená pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť hovoriť po anglicky alebo si chcú zlepšiť svoju angličtinu. So sebou si nemusíte priniesť nič, všetko zariadime my.

Naša metóda vyučovania bola založená na dlhodobých skúsenostiach v oblasti vyučovania anglického jazyka tak, aby vám zaistila rýchly pokrok v angličtine. Prestanete sa báť hovoriť a začnete používať angličtinu v skutočnom živote.

Pomohli sme už mnohým ľuďom, ktorí si vďaka angličtine splnili svoj sen. Získali lepšiu prácu alebo uplatnenie, odišli študovať alebo pracovať do zahraničia, našli nových kamarátov, nadviazali obchodné vzťahy alebo sa len prišli rozhovoriť pred dovolenkou, aby sa necítili stratení a hlúpo. Všetci však mali spoločný cieľ – hovoriť po anglicky.

Ak chcete tiež hovoriť po anglicky, ste u nás srdečne vítaní. Radi vám pomôžeme!

Aké to bolo na kurze?

Bolo to skvelé. Naučila som sa kopec nových slov, konečne som pochopila Present Perfect. Prestala som sa báť rozprávať. Spoznala som veľa zaujímavých ľudí. Už sa nemôžem dočkať ďalšej úrovne!

Lenka, B4

Zarezervujte si svoje miesto na ukážkovej hodine

Pošlite nám svoje údaje a onedlho vás budeme spätne kontaktovať.


 

 

Share This