Vyberte položku Stránka

Why Do We Need a Potty? / Načo nám je nočník?

dec 8, 2020 | Anglické knihy, Okienkové knižky | 0 komentárov

Komu je knižka určená

Ďeťom pred odplienkovaním. Od 1,5 roku vyššie.

Je kniha interaktívna?

Knižka má veľa okienok, ktoré sa dajú odkrývať. Zvuky si môžete doplniť sami, deti sa určite potešia. :D

Rozmery knižky

196 x 166mm, kniha má 12 strán.

Možno pred pol rokom som mala možnosť zastaviť sa na chvíľu v kníhkupectve. Hľadala som konkrétne knižku vhodnú pre deti pred odplienkovaním, na prvé oboznámenie sa s nočníkom. Keďže náš malý zbožňuje knižky, tak som dúfala, že by sme celú záležitosť okolo nočníka mohli urýchliť takto pomocou knihy. Či sme boli úspešní uvidíme snáď už o chvíľu. Čo som však chcela povedať je, že som tých knižiek prešla viacero a žiadna nemala na túto.

Stretnete sa s peknými a jednoduchými ilustráciami a mnohými odklápacími okienkami, ktoré niečo vydržia. Pod ne sa dá nakuknúť a zistiť, ako sa deťom v knižke darí s odplienkovaním a či sa im občas nestane aj nehoda.

V knihe je naozaj dobre a názorne vysvetlené, čo nočník je, čím nie je a ako sa používa – kedy si naň treba sadať a ako postupne prejsť z nočníka na veľkáčske WC.

Určite odporúčam. Náš malý ju má veľmi rád a následne tak aj vyzerá – mierne dokrčená častým používaním. Na jeho obranu však musím povedať, že ho baví dookola si stále pozerať, komu sa podarilo ísť na nočník a komu nie. Najnovšie ho zaujali aj nohavičky, ktoré deti v knižke majú oblečené. Možno nám už stačí kúpiť len tie s tým správnym obrázkom a zvyšok už pôjde sám. :-)

Koľko stojí knižka?

10,50€

Ak máte záujem o knižku, prípadne ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme, prípadne aj poradíme.

13 + 12 =

O autorovi

Michelle E.

Ahojte! Volám sa Michelle a učím anglický jazyk. Úplne nechtiac som sa dostala presne tam, kde cítim, že mám byť. Ale náhody neexistujú, že? ;-)

Zanechať Odpoveď

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Share This