Jazyková škola Best English Nitra 0948 715 834 nitra@best-english.sk

Wind-up Ladybird / Navíjacia lienka

dec 5, 2020 | Anglické knižky, Ihneď k odberu | 0 komentárov

Komu je knižka určená

Zabavia sa s ňou už deti od 1 roku, ktoré budú nadšene prstíkom sledovať trasu lienky a rôzne výrezy, ktoré knižka má.

Robí knižka zvuky?

Nie. Môžete však pri pobehujúcej lienke bzučať. :-)

Rozmery knižky

311 x 244 mm a má 10 strán.

Knižka s krásnymi ilustráciami určená menším detičkám. Obsahuje navíjaciu lienku a štyri rôzne trate, po ktorých môžete nechať lienku behať. Všetky trate prepája príbeh lienky, ktorá ide domov z návštevy a cestou stretáva rôzne chrobáčiky, prechádza okolo kvetín a zeleniny.

Knižka má naozaj krásne a veľké ilustrácie a v porovnaní s vláčikom, traktorom alebo požiarnickym autom je vhodná už aj pre menšie deti. Tie si samozrejme lienku ešte nebudú vedieť navinúť samé, ale pre ich skúmavé pršteky kniha poskytuje rôzne ďalšie výrezy okrem dráhy pre lienku.

Na tejto knižke sa mi veľmi páčia farebné ilustrácie a znova samozrejme popis, okolo čoho všetkého lienka ide. Znamená to teda, že aj rodičia sa môžu naučiť niečo nové, ako napr. mená chrobákov. 

Prvýkrát som o tejto knihe počula z môjho obľúbeného blogu montessorikids.sk, kde sa objavila v jednom z článkov medzi odporúčanými knihami o hmyze. Ak si všimnete, podľa spomínaného blogu bola kniha preložená aj do slovenčiny, je však beznádejne vypredaná. Škoda, že som vtedy nevedela, že kniha sa dá zohnať dokonca v pôvodnej angličtine. Mali by sme ju už doma skorej. :-)

Koľko stojí knižka?

22,50€

Ak máte záujem o knižku, prípadne ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme, prípadne aj poradíme.

11 + 3 =

Share This